Personalizowane zabiegi SPA – jak dostosowujemy nasze usługi do Twoich potrzeb? 

Chcesz doświadczyć czegoś zupełnie nowego i innego niż tradycyjne zabiegi w SPA? W salonie masażu Hypnos Lounge SPA czekają na Ciebie Masażystki i Masażysta, którzy pomogą Ci osiągnąć najwyższy poziom relaksu i odprężenia. Poznaj naszą ofertę i sprawdź, jak możemy dopasować dostępne zabiegi, jak Masaż Hypnos, Nuru, Rytuał Hammam i inne zabiegi pielęgnacyjne, dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jak dostosowujemy zabiegi SPA do Twoich potrzeb?

 • Konsultacja przed zabiegiem

Przed rozpoczęciem Masażu czy Rytuału, nasza wykwalifikowana kadra przeprowadza szczegółową rozmowę z Gościem. W ten sposób możemy poznać Twoje preferencje i oczekiwania, a także wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do wykonania danego zabiegu, by zadbać o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty Salonu, lecz nie wiesz, co będzie dla Ciebie odpowiednie – nasi pracownicy doradzą najlepsze rozwiązania.

 • Duży wybór zabiegów i Masaży

W naszej ofercie znajdują się różnorodne typy zabiegów, takie jak:

 • Masaż Hypnos – to nasz autorski Masaż, wykonywany przy użyciu ciepłej oliwki. Profesjonalna, bezzapachowa oliwka została stworzona do Masażu Tajskiego. Oliwka jest produktem organicznym oraz posiada wszelkie niezbędne certyfikaty. Pierwszy kwadrans zabiegu to Masaż Relaksacyjny wykonywany dłońmi oraz przedramionami, podczas którego Gość może się rozluźnić i uwolnić umysł od natrętnych myśli. Następnym etapem jest pełen sensualności Masaż Body 2 Body. Możesz zdecydować się na seans trwający od 30 do nawet 240 minut.
 • Masaż Nuru – jest to japońska technika Masażu Body 2 Body, która głęboko relaksuje cały organizm. Podczas zabiegu stosujemy specjalny, oryginalny żel Nuru, który został stworzony do wykonywania tego typu Masażu i jest jedynym, oryginalnym produktem do wykonywania Masażu Nuru. Wodny, bezzapachowy żel składa się wyłącznie z naturalnych składników: alg japońskich, aloesu, zielonej herbaty. Po nałożeniu ciepłego żelu od razu przystępujemy do wykonywania Masażu Body 2 Body. Masaż jest wykonywany nie tylko przodem ciała, ale również tylną częścią (plecy, pośladki). Dostępny czas masażu od 30 do 240 minut.
 • Seans w Jacuzzi– Gościom, którzy zdecydują się na seans Masażu dłuższy niż 90 minut, udostępniamy pomieszczenie z Jacuzzi do indywidualnego użytku. Podczas odprężającej kąpieli towarzystwa dotrzymuje wybrana Masażystka lub Masażysta.

 • Seans w Saunie – w przypadku wyboru Masażu powyżej 90 minut, nasi Goście mogą skorzystać z Sauny w towarzystwie Masażystki lub Masażysty. Pomieszczenie w którym znajduje się Sauna jest do indywidualnego użytku. Seans w Saunie trwa około 15-20 minut, a temperatura panująca w Saunie może zostać obniżona na życzenie Gościa z 90 do około 75 stopni C. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obsługi o wybranej temperaturze Sauny.
 • Peeling ciała – warto zdecydować się na peeling całego ciała przed przystąpieniem do Masażu. Wygładzona i odżywiona podczas zabiegu skóra będzie łatwiej poddawać się ruchom dłoni. Proponujemy wybór kilku rodzaju zapachu peelingu. Peeling ciała przeprowadzany jest pod prysznicem przez Masażystkę lub Masażystę.
 • Masaż świecą – oferujemy również zmysłowy Masaż z użyciem naturalnych olejków ze specjalnych świec masażowych. Pod wpływem płomienia olejki zawarte w świecy stopniowo się rozpuszczają oraz są rozprowadzane w delikatny sposób po ciele Gościa. Przykładamy uwagę na to, by olejki nie parzyły, a były przyjemnie ciepłe, co ułatwia osiągnięcie głębokiego odprężenia. Udostępniamy możliwość wyboru rodzaju świecy spośród czterech różnych zapachów.
 • Rytuał Hammam – to czteroetapowy zabieg wywodzący się z bliskiego wschodu. W Salonie realizujemy Hammam wywodzący się z regionów Maroko. Rytuał rozpoczyna się od pobytu w Saunie suchej przez ok. 15-20 minut. W tym czasie ciało może się rozgrzać, otwierają się pory skóry. Następnie zapraszamy Gościa o położenie się na specjalnie zbudowanym, podgrzewanym stole do Rytuału Hammam. Specjalnymi rękawicami nakładamy na ciało Gościa czarne mydło Savon Noir, które oczyszcza warstwy skóry z zanieczyszczeń. Kolejnym etapem Rytuału jest okład z glinki Rhassoul połączonej z olejkiem eukaliptusowym – taka kompozycja składników mocno odżywia skórę, ułatwia jej regenerację i mocno ją nawilża. Po wszystkim ciało staje się wyjątkowo gładkie i jest gotowe na ostatnią część rytuału, czyli sensualny Masaż olejkiem lub żelem Nuru (do decyzji Gościa należy wybór kosmetyku).
 • Wspólny prysznic – w naszym salonie SPA posiadamy w każdym z czterech pokoi do Masażu przestronny prysznic typu walk-in. Przed lub po zabiegu Masażu można wziąć prysznic wspólnie z Masażystką lub Masażystą, co pozwoli budować sensualną i zmysłową atmosferę. Od 90 minut wybranego Masażu można skorzystać ze wspólnego prysznicu z Masażystką lub Masażystą dwukrotnie.
 • Doświadczone Masażystki i Masażyści

Nasz zespół składa się z wyszkolonych Masażystek Masażysty, którzy przykładają dużą wagę do tego, by Gość Salonu czuł się komfortowo podczas zabiegów. Wszystkie Masaże wykonywane są w sposób delikatny, sensualny i bez pośpiechu.

Prosimy o wcześniejszy wybór Masażystki, która będzie przeprowadzać zabieg. Pełne profile oraz bio każdego pracownika znajdziecie Państwo w zakładce Masażystki/ Masażysta. Masaże przeprowadzane są nago, jednak – na specjalną prośbę Gościa, po wcześniejszym ustaleniu w trakcie rezerwacji telefonicznej – Masażystka może być ubrana w bieliznę, pończochy lub rajstopy.

 • Wysokiej jakości produkty

W naszym ekskluzywnym salonie SPA używamy tylko naturalnych i bezpiecznych dla skóry produktów, które są jednocześnie skuteczne i delikatne. Olejki, żel do masażu czy świece masażowe wykorzystywane przez pracowników są starannie wyselekcjonowane, by dostarczać Naszym Gościom jak najbardziej przyjemnych i niezapomnianych wrażeń.

 • Higiena i bezpieczeństwo pobytu. U nas możesz czuć się bezpiecznie

W Salonie Hypnos Lounge Spa higiena oraz kwestie związane z bezpieczeństwem i higieną zabiegów są dla całej obsługi priorytetem. Stosujemy produkty najwyższej jakości oraz profesjonalne środki czystości. Opracowaliśmy kompleksowe procedury dezynfekcji oraz utrzymania higieny zabiegów, dzięki czemu nasi Goście mogą czuć się w pełni bezpiecznie. Bezpieczeństwo i higiena są dla nas równie ważne, jak skuteczność wykonywanych zabiegów. W obu przypadkach nie ma miejsca na kompromisy. Nasze restrykcyjne procedury czystości sprawiają, że każdy Gość Salonu będzie się u nas czuł maksymalnie komfortowo.

Korzyści z personalizacji zabiegów SPA

Możliwość dopasowania zabiegów do potrzeb Gościa zwiększa ich efektywność oraz przyjemne odczucia podczas ich trwania. Dostosowanie intensywności Masażu, temperatury panującej w Saunie czy kosmetyków wykorzystanych podczas seansów pozwalają szybciej poczuć odprężenie i intymność podczas zabiegów.

Zastosowanie indywidualnego podejścia nie tylko zwiększa komfort psychiczny naszych Gości, którzy czują się wysłuchani i zrozumiani, ale także przekłada się na wyższy poziom jego zadowolenia z wykonanego Masażu czy zabiegów strefy Spa. Spokojna i sensualna atmosfera, kojąca muzyka i delikatne zapachy aromaterapeutycznych olejków sprawiają, że nie tylko ciało staje się bardziej zrelaksowane, ale i umysł.

Podsumowanie

Dzięki zabiegom SPA realizowanym w salonie Hypnos Lounge SPA zadbasz o swoje ciało i umysł oraz doświadczysz głębokiego relaksu. Czas trwania zabiegu, a także kosmetyki czy stylizacje osób wykonujących Masaż zostaną dopasowane do Twoich preferencji. Odwiedzając nasz salon masażu, możesz być pewny, że będziemy w pełni skupieni na Tobie i Twoich potrzebach.